Cena

Rozmiar

Komplety

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Komplety damskie

Czy jest możliwość, aby ubrać się modnie, luźno i dodatkowo, żeby elementy naszego ubioru do siebie pasowały? Jeśli kiedykolwiek borykałaś się z doborem części garderoby, nie trać głowy! Przedstawiamy komplety damskie, idealne na najróżniejsze okazje, jak i najzwyklejsze wyjście do sklepu!

Komplet dresowy – wygodnie i modnie

Kto powiedział, że monochromatyczny zestaw musi być nudny? Nie my! Specjalnie dla naszych wspaniałych klientek przygotowaliśmy właśnie zestawy dresowe zawierające różne, dopasowane kolory. Komplet dresowy to nie tylko wygoda i swoboda w poruszaniu się, co można powiedzieć o niektórych kompletach z marynarkami i spodniami. Gwarantujemy nie tylko funkcjonalność, ale i zadowolenie naszym klientkom wynikające z szyku i elegancki z uszytych dzianinowych setów.

Komplety dresowe krótkie – może coś na cieplejsze dni

Komplety dresowe – nie znaczy nudne, szare, długie spodnie, które nam wszystkim się kojarzą na pierwszą myśl (chociaż te też nie muszą być wcale nudne!). Przygotowaliśmy dla naszych wspaniałych odwiedzających najróżniejsze zestawy zawierające komplety dresowe krótkie w dopasowanych kombinacjach kolorystycznych, świetnie sprawdzające się na cieplejsze dni na formalnie wyjścia jak i te spontaniczne wypady ze znajomymi poza miasto.

Elegancki Komplet dresowy – postaw na look z klasą

Dres również może składać się na elegancki komplet spodnie i bluzka. Idąc równo z dynamicznie poszerzającym się pojęciem mody, zaczęto zauważać potencjał kompletów dresowych. To, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie wygodny komplet dresowy na czarną godzinę, jest faktem, ale dlaczego by nie pomyśleć nad eksperymentem w postaci łączenia kompletu z kurtkami skórzanymi bądź inną odzieżą wierzchnią.

Komplety damskie marynarka i spodnie – dlaczego nie spróbować dodać sobie trochę elegancji?

Spodnie i żakiety damskie to najbardziej klasyczne wyznaczniki dobrego gustu i smaku, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla naszych kochanych klientek i takie zestawy – pamiętając oo tym, żeby każda z Was czuła się jak najbardziej komfortowo! Różnobarwne stylizacje składające się z kompletów z szortami mogą nadać Twojej garderobie młodzieńczego stylu i świetnie skomponują się zresztą naszego asortymentu. Zapraszamy!